Ваш кошик порожній :(

Під час будівельних або монтажних робіт на фасадній частині споруд необхідно якісно і надійно закрити шви,отвори, щілини. Для таких цілей використовується герметик для зовнішніх робіт - матеріал, який володіє атмосферо і морозостійкістю, високими експлуатаційними показниками.

Зовнішні герметики бувають декількох видів і всі вони відрізняються складом, характеристиками і сферою застосування.

Особливості та вимоги

Випускаються герметики в пластикових упаковках циліндричної форми без фіксованого дна об'ємом 310 мл. До їх складу входять барвники, наповнювачі, пластифікатори. До всіх видів герметиків для зовнішніх швів висувають такі вимоги:

  • Еластичність, що дозволяє проникнути матеріалу всередину тріщин, заповнюючи порожнечі.
  • Екологічність.
  • Бездоганна і надійне зчеплення з поверхнею.
  • Стійкість до коливань температури, УФ-випромінювання.
  • Міцність.
  • Певні зовнішні характеристики - для деяких видів робіт підійдуть прозорі герметики, а для інших необхідні чорні.

Сфера застосування

Перед тим, як вибрати засіб для герметизації, необхідно враховувати такі фактори:

  • Чи буде впливати волога.
  • Чи потрібно фарбувати шов.
  • При якій температурі і в яких умовах використовується матеріал.
  • Чи можливий механічний вплив на шов.

Основна область використання будівельних продуктів:

  • герметизація стиків у віконних або дверних отворах,
  • фасадні або покрівельні роботи,
  • зміцнення фундаменту панельних будинків,
  • будь-який напрямок монтажних і будівельних зовнішніх робіт.

Наприклад, для фасадного скління відмінно підходить структурний герметик Belife. Його показники міцності, високої еластичності оптимально підходять для зовнішніх робіт. Також для зовнішніх робіт підходять і  універсальні герметики , вони відрізняються гарною адгезію до різних матеріалів. Ізоляцію і ущільнення конструкцій, виробів, які піддаються високим температурам, проводять тільки із застосуванням термостійких герметиків.

Якщо роботи виконуються в зимовий період, слід вибирати морозостійкі засоби, так як вони не змінюють структуру і властивості під впливом низької температури.

Види герметиків для вулиці

На ринку представлений широкий вибір герметиків зовнішнього застосування. В першу чергу їх класифікують за складом:

  • Однокомпонентні - прості матеріали у вигляді тубів, які використовуються в побутових умовах і дрібному ремонті.
  • Двокомпонентні - складаються з основи і компонента, який полімеризується. Використовуються в промисловій сфері, швидко тверднуть при збільшеній товщині шару.

Також розрізняють будівельні матеріали щодо сфери призначення: для дерева, скла, цегли, бетону або універсальні. Кольорове розмаїття дозволяє підібрати як прозорі склади, так і білі, чорні або кольорові.

Силіконовий герметик для зовнішніх швів: особливості, характеристики

Силіконовий герметик для зовнішніх робіт - універсальний і затребуваний матеріал. Його виготовляють з використанням кремній органічнго з'єднання, яке забезпечує високі експлуатаційні можливості і технічні властивості. Цей матеріал в різних температурних режимах зберігає початкові властивості і не руйнується під впливом зовнішніх факторів.

Його переваги:

  • Стійкість до розривів.
  • Еластичність.
  • Відмінна адгезія.
  • Зносостійкість.
  • Протистояння УФ-випромінювання, кліматичних впливів.

Силіконові герметики поділяють на нейтральні і кислотні. Перша група наноситься на будь-які поверхні, не має запаху. Друга група характеризується різким запахом, високу адгезію, може використовуватися для рухливих конструкцій, але не підходить для кольорових металів, мармуру та матеріалів на основі цементу.

Акрилові герметики для зовнішніх робіт - ваш екологічний помічник

Акриловий герметик - це екологічно чистий продукт, який використовується для герметизації будь-яких пустот і з'єднань. Відмітна особливість - паропроникність, тому він підходить для дерев'яних виробів. У більшості випадків акрилові склади призначені для внутрішнього використання, але зміст пластифікаторів, загусників дозволяє використовувати матеріал для зовнішньої герметизації щілин, зазорів. Водостійкий акриловий герметик відмінно переносить підвищену вологість, вплив води, а це важливий фактор при виконанні зовнішньої герметизації.

Основні переваги:

  • Стійкість до сонячних променів;
  • Висока адгезія, що дозволяє працювати з бетоном, цеглою, склом, деревом;
  • Пожежна безпека;
  • Можливість фарбувати і обробляти шов;
  • Доступна ціна.

Також до властивостей відносять морозостійкість, акрил здатний витримувати до - 40 градусів.

Поліуретанові герметики для зовнішніх робіт - чемпіон по довговічності

Поліуретанові герметики для зовнішніх робіт з'явилися на ринку зовсім недавно. Специфічними характеристиками цього матеріалу вважають унікальне протистояння температурних коливань, міцність, зносостійкість, високу стійкість до прямих сонячних променів і вологи, відсутність усадки. Розрізняють одно- і двокомпонентні склади. Для першого виду характерна необхідність атмосферної вологи для полімеризації, а у другого затвердіння відбувається після змішування компонентів.

Застосовуються поліуретанові герметики для герметизації отворів, швів між панелями, монтажу покрівлі, ущільнення дерев'яних виробів. Закладення швів під час приклеювання плитки є найбільш проблематичним процесом, а зміст в поліуретановому герметику пластифікатора дозволяє витримати температурне розширення поверхні. Термін експлуатації складає більше 20 років.

Каучукові герметики для зовнішніх робіт - помічник в покрівельних роботах

До складу каучукових герметиків входять синтетичні олігомери, еластомери, волокна, розчинники, бітум. Консистенція схожа на гуму, що дозволяє створити відмінне зчеплення, еластичність і міцність покриття. Наносити матеріал можна на камінь, кераміку, бетонні поверхні. Основна сфера застосування - покрівельні роботи з різними матеріалами.

Каучукові герметики характеризуються підвищеною стійкістю до атмосферних впливів, покриття надійно захищене від корозії, воно не руйнується від сонячних променів, вологи, може витримувати температуру в - 50 градусів. Такі шви можна фарбувати лакофарбовими матеріалами. І головна особливість - допускається нанесення на вологу основу.

Робочі температури

Будівельні роботи можуть вестися в різні пори року. Якщо монтажні або ремонтні роботи проводяться взимку, тоді потрібен герметик при мінусовій температурі, що відрізняється підвищеною морозостійкістю. При показнику - 60 він буде міцно зберігати свої характеристики, функції, що чи не позначиться на результаті роботи.

Термогерметики призначені для максимальної температури +120 градусів. При виборі продукції важливо враховувати температуру при якій найкраще з ними працювати. Оптимально - +4 ... + 30 градусів. Робота в цьому діапазоні забезпечує швидке висихання шва, після чого можна приступати до подальших робіт.

При товщині шару в 10 мм, температура покриття не повинна бути менше +25 градусів. Час висихання становитиме добу.

Поради

Перед покупкою слід вивчити терміни придатності, склад і рекомендації з нанесення. Наприклад, фасадний монтаж можна виконувати з морозостійким герметиком, але його не можна використовувати для обробки печі, каміна.

Навіть при використанні самого якісного герметика неможливо забезпечити ефективну герметизацію, якщо не дотримані правила і технологія нанесення. Попередньо очищена, знежирена поверхня дозволить створити надійне зчеплення. Найзручніше наносити герметик за допомогою спеціального пістолета.

Ціна продукції залежить від виробника, виду, характеристик, складу. Не варто відразу вибирати дешеві товари, адже їх якість не забезпечить бажаний результат. Якщо вам потрібно купити герметик в Києві або інших містах України, не обов'язково ходити по будівельних магазинах. В інтернет-магазині Білайф представлений широкий асортимент товарів для будівництва і ремонту, а кваліфіковані консультанти завжди підкажуть, який герметик підійде саме для ваших завдань і скільки матеріалу вам потрібно придбати.

Нюанси вибору

Щоб ваша покупка була вдалою, прислухайтеся до наступних рекомендацій:

  1. Ставте в пріоритет експлуатаційні особливості - склад повинен відповідати умовам зовнішнього використання.
  2. Віддавайте перевагу перевіреним брендам.
  3. Вивчайте інформацію на упаковці. Прослідкуйте, щоб на ній не було пошкоджень.
  4. Купуйте будівельні матеріали в спеціалізованих маркетах або інтернет-магазинах. Товари, куплені в перевірених магазинах мають сертифікати якості, а фахівці дадуть кваліфіковану консультацію з приводу вибору.

Універсальний силікон для зовнішніх робіт - найкращий спосіб герметизації

Важливе значення герметиків зовнішнього застосування на основі силікону - стійкість до впливу несприятливих наслідків зовнішніх факторів і довговічність. Дотримання технології нанесення силікону дозволить придбати поверхні механічну міцність і ідеальний зовнішній вигляд. Розумна ціна продукції і висока її якість - це те, що пропонує покупцеві інтернет-магазин Білайф.

Рекомендуемые статьи

Категорії