• Кур'єр Нова Пошта від 70 грн
• Відділення Укрпошта від 45 грн
Правильно підібрані матеріали для утеплення будинку — це насамперед економія. Наприклад, ви можете заощадити на опаленні узимку та рідше вмикати кондиціонер у спеку.
На ринку є безліч різних видів утеплювачів для дома. Один з найпопулярніших — рідкі утеплювачі у вигляді поліуретанової піни. За низкою параметрів вони перевершують традиційні тверді матеріали: пінопласт, кам`яну та мінеральну вату, керамзит, пінополістирол.
У нашому інтернет-магазині ви можете придбати пінний утеплювач «T-Isulation» Belife PTF-750. Вас приємно вразить простота використання продукту та його якість.
Утеплювач в аерозолі — це просто та зручно. Однокомпонентний склад одразу готовий до роботи. Для нанесення тільки знадобиться монтажний пістолет та захисний костюм.
За допомогою утеплювача у балончиках ви зможете:
Поліуретанова піна безпечна для здоров'я, не виділяє небезпечних речовин та може використовуватися як всередині, так і зовні будівель. Вона не горить, тому вважається пожежобезпечним матеріалом.
Поліуретанову піну застосовують не тільки, як утеплювач для стін та фасадів будівель. За її допомогою створюють теплоізоляцію:
На відміну від інших теплоізоляційних матеріалів, піна швидко та легко наноситься. Цей універсальний засіб став незамінним при роботах з утеплення житлових будинків та промислових приміщень. Поліуретанова піна:
При роботі з поліуретановою піною важливо пам'ятати, що вона погано тримається на вологих та брудних поверхнях. Тому поверхню треба обов'язково підготувати: почистити, помити, знежирити та просушити.
Важливо! При роботі з піною в балончиках, не забувайте про засоби безпеки: працювати треба в захисному костюмі: комбінезоні, перчатках, окулярах та респіраторі, якомога далі від відкритого вогнища. При роботі категорично заборонено палити.
З пінним утеплювачем можна працювати при температурі в діапазоні від +5 до +35 градусів. Якщо ви працюєте на вулиці, краще за все покривати поверхні в теплу пору року, в суху безвітряну погоду.
Якщо балончик з піною знаходився в холодному місті, тоді перед тим, як використовувати його, треба почекати, щоб він нагрівся до температури навколишнього середовища.
На відміну від твердих матеріалів для утеплення, піна в балончику наноситься на будь-які поверхні та ізолює важкодоступні місця. Щоб утеплити стіну, вам не потрібно витрачати час та зусилля на її вирівнювання, піна, на відміну від тієї ж скловати або пінопласту, щільно прилягає до стіни, в незалежності від нерівностей та опуклостей.
Після нанесення піна створює щільний, надійний, а головне безшовний захисний шар. При її використанні виключена поява, так званих «холодних містків» — місць, через які виходить з дому тепло та потрапляє холод. Поліуретанова піна створює монолітний, ізоляційний, непродувний щит, через який не просочується вода.
Пінополіуретан відноситься до екологічних та пожежобезпечних матеріалів.
Так, пінний поліуретан — це негорючий, вогнезахисний матеріал. Якщо виникає пожежа, при досягненні 370-420 градусів, поліуретан починає плавитися, но при цьому не горить: на ранніх етапах це перешкоджає розповсюдження вогню. Розтікаючись, поліуретанова маса, перекриває доступ кисню до вогню, при цьому у повітря починає виділяється вуглекислий газ, який заміщує кисень та не дає вогню розгорітися.